• 01
  • 02
  • 03
  • 04

RYCHLÉ KONTAKTY     

ELEKTROINSTALACE,
VRATOVÉ SYSTÉMY
PETR ŠTÁHL
           phone symbol 1     775 222 809

PROJEKTY, REVIZE,
AUTOMATIZACE
Ing. PAVEL BURIÁNEK
           phone symbol 1     723 632 307

Výroba rozvaděčů

Výroba rozvaděčů a rozvodnic

Rozvaděče vyrábíme zakázkově na základě projektové dokumentace, nebo dle vašich požadavků, kde si potřebnou výrobní dokumentaci sami zpracujeme.

Rozvodnice - bytové

Nabízíme Vám výrobu bytových rozvodnic v mnoha různých variantách. Bytové rozvodnice můžou být dle  Vašich požadavků jak zapuštěné pod omítku, tak nástěnné, s vyšším krytím IP či velkoobjemové. K rozvodnicím dodáváme potřebnou výrobní dokumentaci a štítek. Rozvodnice vyrábíme dle souboru norem  ČSN  EN 61-439.

00              01


Rozváděče pro jednoúčelové stroje

Rozvaděče Vám vyrobíme a případně i navrhneme přesně dle vašich požadavků. Rozvaděče je možné vyrobit i v nestandardních rozměrech, tak aby je bylo možné zakomponovat do rámu stroje. Rozvaděče osadíme komponenty různých výrobců dle Vašich požadavků. K rozvaděčům dodáváme potřebnou výrobní dokumentaci a štítek. Rozváděče vyrábíme dle souboru norem  ČSN  EN 61-439.

02              03
 

Rozváděče pro výrobní linky a automatizační techniku

Rozváděče vyrábíme jak samostatně stojící, tak v řadovém provedení. Provádíme také úpravy již vyrobených rozvaděčů, kam je třeba doplnit nebo vyměnit jednotlivé části. Rozváděče vyrábíme dle souboru norem  ČSN  EN 61-439 s potřebnou výrobní dokumentací.

04                 05                 06
 

Přechodové a ovládací skříně pro automatizaci a měření

Dle Vašich požadavků vyrobíme přechodové skříně v širokém rozsahu velikostí i provedení. Dodáváme skříňky plastové, ocelové, s osazené  svorkami a  komponenty dle Vašich požadavků. Používáme jak klasické kabelové vývodky, tak rámečkové vývodky a propichovací membránou.

07              08

Opravy a servis rozvaděčové techniky

Dle Vašich požadavků provádíme úpravy v rozvaděčích, výměny nefunkčních součástí, opravy poškozených skříní. Dále úpravy chladících systémů v rozvaděčích včetně rozboru současného stavu a návrhu nejvhodnějšího typu chlazení. Výměny filtrů ventilátorů nebo úpravy rozvodů chladícího vzduchu.KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše jméno*
E-mail:*
Váš požadavek: