Unikátní systémová řešení
Robotizace
Výroba rozvaděčů

AUTOMATIZACE

Nabízíme komplexní služby v oblasti automatizační techniky a automatizace. Zaměřujeme se také na opravy a úpravy výrobních linek. Naším cílem je maximálně vyjít našim zákazníkům vstříc, dané řešení zpracujeme dle Vašeho požadavku tak, aby se maximálně zohlednilo technické a ekonomické hledisko projektu automatizace.

Průmyslová automatizace SBAT 3Průmyslová automatizace SBAPrůmyslová automatizace SBAT

Automatizace - inženýrská činnost   

Soustřeďujeme se na vypracování návrhu řešení v oblasti automatizace a to zejména v oblasti řídících systémů, měření a regulace. Na přání zákazníka navrhneme několik variant řešení automatizace a vybereme vhodnou ekonomicky výhodnou variantu.

Průmyslová automatizace SBAT 2 Průmyslová automatizace SBATn-2917049_1920 Průmyslová automatizace SBATssman-3075828_1920

Automatizace - dokumentace     

Nabízíme Vám zpracování různých variant dokumentace. Zadávací dokumentace a dokumentace pro výběr zhotovitele. Dle Vašeho požadavku vytvoříme dokumentaci, která bude obsahovat požadavky na dodavatele a specifikaci technického řešení.
Výrobní dokumentace a dokumentace skutečného stavu. Zhotovíme dokumentaci jednotlivých kontrukčních celků připravenou pro další výrobu. Je možné zpracovat dokumentaci pro osazení komponent, instalaci kabeláže včetně návrhu kabelových tras, dále dokumentaci pro osazení senzorů a měřících míst. Jako samostatnou část řešíme výrobní dokumentaci rozvaděčů. Dokumentaci skutečného stavu zhotovujeme v souladu s požadavky zákazníka tak, aby byla srozumitelná a přístupná jeho pracovníkům.

Výrobní dokumentace rozvaděčů

Zhotovíme dokumentaci pro výrobu rozvaděče, ve které je obsaženo obvodové schéma, osazovací plán montážní plochy, konstrukční výkresy pro výřezy, seznam komponent pro osazení, zapojovací plány jednotlivých kabelů, seznamy náhradních dílů, kusovníky pro objednání, technicko obchodní specifikaci.
Dokumentaci zpracováváme v software EPLAN Electric P8.
Elplan Electric P8

Automatizace - výroba a montáž

Vyrábíme a montujeme široké spektrum rozvaděčů. Vždy respektujeme požadavky zákazníka, snažíme se vyhovět jeho požadavkům a flexibilně se přizpůsobit. Naším cílem je dodat zákazníkovi kompletní služby v automatizaci tak, aby byla zakázka realizována jako celek.
Průmyslová Automatizace SBAT výroba a montáž

Montáž kabelových tras

Provádíme montáž kabelů jak u menších jednoúčelových strojů, tak u větších technologických celků.
Montáž kabelových tras 7

Úpravy a repase

Úpravy strojů či výrobních linek (doplnění senzorů, změnu stroje pro nový projekt). Repase rozvaděčů, dle původního projektu, nebo s novým projektem pro původní stroj, doplnění, nebo úpravu chlazení v rozvaděči. Provádíme specializované opravy, jako výměnu napájecích trolejí, sběračů trolejových vedení.
Frekvenční měniče a servopohony. Dle Vašich požadavků provedeme specifikaci frekvenčních měničů a servopohonů. Nabízíme také nastavení měničů (parametrizaci) dle požadavků zákazníka. Preferovaní výrobci: SEW Eudrive, LENZE, Siemens, OMRON.

Průmyslová automatizace - programování řídících systémů

Dle Vašich požadavků programujeme řídící PLC pro široké spektrum aplikací. Zejména pro jednoúčelové výrobní stroje, dopravníkové linky, výrobní a formovací linky, topné stoly, hydraulické lisy. Součástí našich služeb je zpracování vizualizačních programů pro operátorské panely. Specializujeme se na řídící systémy SIEMENS, OMRON.

Průmyslová automatizace - měření a regulace

Specializujeme se na řídící systémy SIEMENS, OMRON, GE -Emerson PACV oblasti měření se zabýváme měřením teploty, tlaků, hladiny, detekcí kovových i nekovových částí. Používáme senzory výrobců: Endress+Hauser, SIEMENS, IFM, TURCK, Balluff, Sick, Wenglor a další.

Automatizace - kamerové systémy

Nabízíme implementaci kamerových systémů pro detekci a kontrolu dílů ve výrobě. Dále pro čtení čárových a QR kódů. Kamerový systém dodáme včetně implementace do stávajícího zařízení.
Průmyslové kamery 2
Průmyslové kamery 1

SBAT s.r.o.
Husova 380
(areál STS)
334 01 Přeštice

Petr Štahl
tel.: 775 222 809
stahl@sbat.cz
Ing.Pavel Buriánek
tel.: 723 632 307
burianek@sbat.cz