Unikátní systémová řešení
Robotizace
Výroba rozvaděčů

ROBOTIZACE

Integrace robotizace

Fanuc logo      Universal robots logo     

V roce 2019 jsme se stali certifikovaným systémovým integrátorem robotů firmy Universal robots a Fanuc.

Certifikát Universal robots

Našim zákazníkům nabízíme kompletní integraci robota do stávajícího, nebo nového zařízení. Se zákazníkem vytvoříme koncepci pracoviště nebo linky, kde bude použit kolaborativní robot UR, nebo průmyslový robot.

Dodáváme pracoviště, nebo výrobní linku včetně rozvaděčů, ochranných bariér a příslušenství.

Robotická pracoviště

Nabízíme dva typy robotických pracovišť. Pracoviště s kolaborativním robotem a pracoviště s průmyslovým robotem.

  •  Kolaborativní robot

Pracoviště s kolaborativním robotem – tento robot je schopen pracovat přímo s operátorem (člověkem) a nemusí být za ochrannou bariérou.

Kolaborativní roboti proto pracují s omezenou rychlostí pohybu tak, aby operátorovi nezpůsobili poranění. Jejich využití je ideální jako manipulátorů pro odebírání, nebo usazování drobných dílů. Lze je použít jako svařovací, nebo lakovací roboty. Jedná se o roboty - Universal robots. Tito roboti se vyrábějí ve třech základních řadách dle nosnosti a délky ramene. Základní řada obsahuje roboty UR3 , UR5, UR10, UR 16, kde číslo označuje nosnost ramene. Roboti Universal robots mají perfektně zpracované uživatelské ovládací a programovací rozhraní, takže úpravy jejich dráhy a drobné korekce zvládne po krátkém zaškolení pracovník zákazníka.

  • Průmyslový robot

Pracoviště s průmyslovým robotem – tento typ robotů nabízí kompletní škálu nosností a rozsahů. Robot musí vždy pracovat za ochrannou bariérou. Roboti se vyznačují vysokou rychlostí, přesností a nosností, možnosti uplatnění jsou velice široké a záleží jen na potřebě zákazníka.

GripKit vy weiss robotics logo Mobile Industrial Robots logo ON robot logo montana-logo ROEQ_LOGO

SBAT s.r.o.
Husova 380
(areál STS)
334 01 Přeštice

Petr Štahl
tel.: 775 222 809
stahl@sbat.cz
Ing.Pavel Buriánek
tel.: 723 632 307
burianek@sbat.cz